محل تبلیغات شما

چه طور بدون ترک خانه در زبان فرانسه غوطه ور شوید

تمام مطلب این است که اگر شما می خواهید غوطه وریِ موفقی داشته باشید، باید در سطح مناسبی باشد.

به این دلیل است که غوطه وری برای زبان آموزان سطح متوسط که تلاش می کنند تا به سطح پیشرفته برسند به بهترین شکل جواب می دهد. یا برای آنهایی که از قبل در سطح پیشرفته هستند و تلاش می کنند تا بیشتر پیشرفت کنند. اگر شما سطح مناسبی دارید، یعنی از قبل پایه ای برای یادگیری خواهید داشت.

تا الان، من بیشتر درباره ی یک موقعیت فرضی صحبت کردم که شما برای کار کردن روی زبان فرانسه خود در کشوری فرانسه زبان می مانید.

در حالیکه این احتمالاً برای همه امکان پذیر نیست، خبر خوب این است که شما می توانید "محیط غوطه وری" خود را در خانه ایجاد کنید بدون اینکه اصلاً لازم باشد به جایی سفر کنید.

آنچه شما باید متوجه باشید این است که حتی اگر شما به کشوری فرانسه زبان سفر کنید، 100% از زمان را در فرانسه غوطه ور نیستید.

بعد از چند روز یا چند هفته زندگی در کشوری فرانسه زبان و هر روز صحبت کردن به فرانسه، شما احتمالاً شروع می کنید به فکر کردن به فرانسه یا حتی خواب دیدن به فرانسه. اما شما هر دقیقه از روز زبان فرانسه را تمرین نمی کنید. شما فقط زمان های مخصوصی از روز را واقعاً غوطه ور هستید.

به روشی مشابه، شما می توانید در خانه برای دوره های کوتاه تر خود را در زبان فرانسه غوطه ور سازید و همچنان مزایای مشابه را داشته باشید – تا موقعی که منابع مناسب را در سطوح مناسب پیدا کنید. شما باید منابعی را پیدا کنید که آن سطحِ عالی از ورودی قابل درک را ارائه می دهد.

برای غوطه وری در فرانسه از چه منابعی باید استفاده کنید؟

خوشبختانه، من شما را متقاعد کردم، و شما برای تلاش آماده اید. پس برای غوطه وری در فرانسه در خانه از چه منابعی باید استفاده کنید؟ و از کجا می دانید که منابع برای شما مناسب هستند یا نه؟

همان طور که قبلاً گفتم، شما باید خود را در معرض زبان فرانسه قرار دهید که تقریباً در سطح خودتان و کمی بالاتر است. این یعنی شما باید تقریباً 90% از آنچه می شنوید یا می خوانید را متوجه شوید.

آموزشگاه زبان

در مورد لغات، شما باید نه لغت از هر ده تایی را که با آنها روبه رو می شوید بدانید. به این ترتیب، شما به اندازه ی کافی متوجه می شوید که بدانید قضیه از چه قرار است، اما همچنان خود را به طرف یادگیریِ بیشتر سوق می دهید.

پادکست های فرانسه

مکانی عالی برای شروع پادکست است. تعداد زیادی از پادکست های با کیفیت بالا وجود دارد، بعضی از آنها برای زبان آموزان فرانسه و بقیه برای گویشوران بومی هستند.

شما می توانید به راحتی موردی را در سطح مناسب پیدا کنید. و مهمتر از آن اینکه برایتان جالب باشد.

فقط مطمئن شوید که به مطلبی بیش از حد پیشرفته نسبت به سطح خود نپردازید. اگر شما مستقیم با پادکست هایی شروع کنید که مختص گویشوران بومی هستند و متوجه شوید که مطالب خیلی کمی را متوجه می شوید، این کار را به درستی انجام نمی دهید.

مقاله ی من به اسم 8 تا از بهترین پادکست های فرانسه را چک کنید.

تلویزیون، رادیو و فیلم های فرانسه

به محض اینکه به سطحی برسید که بتوانید مطالب را به اندازه ی کافی متوجه شوید گوش دادن به رادیو و تماشای برنامه های تلویزیونی روشی عالی برای پیشرفت زبان فرانسه خود است.

اگر شما 90% از برنامه را که مختص گویشوران بومی است متوجه شوید، کارتان را خیلی خوب انجام می دهید. و اگر شما عادت کنید به طور مداوم برنامه ها را تماشا کرده یا گوش دهید زبان فرانسه تان به سرعت پیشرفت می کند.

فیلم ها هم منبعی عالی هستند. آنها می توانند اول چالش برانگیز باشند. اما اگر شما در آن سطح باشد، می توانند واقعاً کمک کنند تا مهارت فرانسه تان تقویت شود. توصیه های من درمورد چند تا از فیلم های خوب برای تماشا کردن را در اینجا چک کنید.

کتاب های فرانسه

در نهایت، خواندن است. به دلیل لغات زیاد مشترکی که زبان های فرانسه و انگلیسی دارند، شروعِ خواندن به فرانسه کاملاً راحت است. به محض اینکه شما به سطح متوسط و بالاتر برسید (و حتی زودتر)، عادت خواندن به فرانسه یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

همان طور که متوجه هستید، غوطه وری جواب می دهد – دلیل دارد که چرا به یکی از بهترین روش های یادگیری زبان بودن شهرت دارد. اما شما باید به درستی این کار را انجام دهید.

اگر شما متوجه شدید که چرا غوطه وری جواب می دهد، می توانید مطئمن باشید که حداکثر سود را از سفرهای خود به کشورهای فرانسه زبان دریافت می کنید.

معرفی خود به زبان فرانسه

دانلود دیکشنری لانگمن Android

200 اصطلاح کاربردی آلمانی به فارسی

فرانسه ,زبان ,های ,غوطه ,سطح ,متوجه ,اگر شما ,زبان فرانسه ,را در ,غوطه وری ,شما باید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بخش خرقان ساوه زرند استان مرکزی ایران